Internetowe porady prawne

porady prawne

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z profesjonalnej obsługi prawnej, jaką są porady prawne, opinie prawne lub pisma procesowe przesyłane Państwu drogą elektroniczną. Odpowiadamy tak szybko jak to możliwe - często tego samego dnia.

Internetowe porady prawne – od ich uzyskania dzielą Państwa 3 proste kroki:

  • Krok 1

Prosimy wypełnić zamieszczony poniżej formularz zgłoszeniowy. Opisać w nim jak najdokładniej sprawę, z którą Państwo się zgłaszają, dołączając w razie potrzeby załącznik. Następnie prosimy wysłać uzupełniony formularz zgłoszeniowy.

  • Krok 2

Kancelaria adwokacka dokonuje wyceny wynagrodzenia za usługi prawne, którą to wycenę wraz ze wskazanym terminem realizacji usług przesyła Państwu z ewentualnymi dodatkowymi warunkami realizacji usługi prawnej.

  • Krok 3

Po otrzymaniu przez Kancelarię adwokacką potwierdzenia uiszczenia przez Państwa kwoty wynagrodzenia, Kancelaria przystępuje do realizacji usługi.

    Wysyłając wiadomość wyrażają Państwo zgodę na przetwarzanie udostępnionych Kancelarii danych osobowych na potrzeby świadczenia usługi prawnej oraz akceptują regulamin strony internetowej.