O nas

Kancelaria zapewnia obsługę prawną opartą na wiedzy doświadczonych Adwokatów i Radców prawnych współpracujących z Kancelarią, dzięki czemu umożliwia realizację na najwyższym poziomie zadań z różnych gałęzi prawa, zleconych przez Klientów.

adwokat-warszawa

Judyta Garwacka-Polisiak
Adwokat

Członek Izby Adwokackiej w Warszawie, mediator. Zdobyła praktyczne umiejętności niezbędne w zawodzie adwokata współpracując z renomowanymi kancelariami prawnymi i obsługując dział prawny międzynarodowej spółki kapitałowej. Pracowała też jako asystent sędziego w warszawskim sądzie, gdzie była odpowiedzialna za merytoryczne prowadzenie spraw od etapu wpływu do sądu do prawomocnego zakończenia postępowania. W swojej dotychczasowej praktyce zajmowała się m.in.: prowadzeniem bieżących spraw spółek prawa handlowego, obsługą prawną dużych podmiotów z branży energetycznej i finansowej, prowadzeniem postępowań sądowych z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa rodzinnego (ze szczególnym uwzględnieniem spraw rozwodowych) oraz prawa gospodarczego, jak i skuteczną windykacją należności oraz ochroną interesów dłużnika w postępowaniu egzekucyjnym. Dzięki wieloletniej, multidyscyplinarnej praktyce zawodowej zyskała bogatą wiedzę praktyczną i doświadczenie. Przekłada się to na skuteczną i sprawną obsługę Klientów Kancelarii adwokackiej. Adwokat Judyta Garwacka – Polisiak w stosunkach z Klientami na pierwszym miejscu stawia profesjonalne podejście do zleconych jej zadań oraz zaufanie Klienta.

Adwokat Judyta Garwacka – Polisiak jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. W trakcie studiów wyróżniona została przez Rektora UW stypendium naukowym dla najlepszych studentów. Ukończyła aplikację radcowską przed Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie, a następnie zdała egzamin adwokacki przed Okręgową Radą Adwokacką w Warszawie, zdobywając uprawnienia zawodowe do wykonywania zawodu adwokata. W marcu 2023 roku uzyskała tytuł mediatora.

Zespół bankowości i finansów Kancelarii Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci sp.p., do którego należy Adwokat Judyta Garwacka – Polisiak został wyróżniony w rankingu Poland’s Best Law Firms 2023 organizowanym przez Forbes. W dniu 21 czerwca 2023 roku kapituła XXI Rankingu Kancelarii Prawniczych Rzeczpospolitej przyznała Adwokat Judycie Garwackiej – Polisiak wyróżnienie – Lider w kategorii spory sądowe i arbitraż.